Відгуки

7 thoughts on “Відгуки”

 1. Місце сили
  Кажуть, що у світі існують “місця сили”. Коли ти відчуваєш, що виснажений до краю, коли кінця не видно суєті-суєт твоїх буднів, коли не знаходиш підтримки у близьких, коли ти на межі нервового зриву чи депресії – тобі потрібно все кинути і їхати туди – до свого “місця сили”.
  Таким місцем для мене став Нобель…
  Вперше я приїхала сюди в 2001 році. І просто закохалася в цей край. Чомусь тут мені було дуже добре. Тільки ступаєш на цю землю – і тебе огортає спокій. А побувши тут два-три дні, їдеш додому, наповнений колосальною енергією і готовністю перевернути світ.
  Лише згодом я почула, що за переказами існує на Нобелі “портал” – місце переходу в інший вимір. Не знаю, дійсно це так чи умовно, але ми в своїй сім’ї не раз звертали увагу на те, що час тут іде повільніше, а день якийсь довший…
  Тут можна ще застати ту дивну недоторкану красу природи. Але красу цю можна побачити лише своїми очима. Я не знаю, де знайти ті слова, щоб поділитися з вами почуттями , що охоплюють тебе, коли чуєш пронизливе щебетання пташок над головою, глухе ревіння двигунів рибальських човнів вдалині, сміх і лемент дітей, що хлюпаються в озері… А разом з тим, дзвінка тиша нависає над цим усім.
  Тиша така, що відчуваєш, як очищається твій організм від негативу, від перенасичення зайвою інформацією, від тривожних думок. Ти лікуєшся від стресу, отримуєш повноцінний сон, починаєш розуміти, як насправді мало треба людині, щоб почуватися щасливою. Тут тобі приходять в голову унікальні ідеї і відповіді на питання, котрі давно тебе непокоїли…
  Об’їхавши півсвіту, саме тут я зрозуміла слова Ірини Хакамади про те, що відпочивати і перезавантажуватися треба поза туристичним потоком. Не всім чи то по кишені, чи то за переконаннями підходять єгипетські та турецькі “All inclusive”. Тут ви знайдете однодумців, котрі шукають того ж, що і ви: свіжого повітря свого клімату, практично найчистішої води, чудового лісу і спокою, спокою, спокою…
  Більше не скажу нічого.
  Просто приїдьте і переконайтеся!
  P.S. Для рибалок та мисливців тут є свої принади. Але я, як жінка, в цьому мало що тямлю…

 2. Провели чотири незабутні дні в цьому чудовому місці. Їздили колективом із 10 чоловік на корпоративне свято. Всі залишилися просто в захваті від тієї неповторної краси озера Нобель та чудово продуманого, як то кажуть “до найменшої дрібнички”, облаштування Вілли Нобель. Кожен знайде тут заняття до душі: це і прекрасна риболовля, спокійні прогулянки берегом, катання на катамарані та велосипедах, ігри на свіжому повітрі, відпочинок у дуже пристойних номерах шикарного котеджу чи в сауні. Впевнена, ніхто не залишиться незадоволеним відпочинком на Віллі Нобель у будь-яку пору року чи погоду. Щодо нас, то ми вже плануємо наступну поїздку.

  1. Цілком підтримую попередній коментар,відпочивали 18-20 липня 2014р після пару десятків км жахливої дороги(ями,поле,бруківка…) в режимі телефону з привітним власником ВІЛЛИ який виступав в ролі навігатора підїхали до місця відпочинкууууу і зрозуміли відразу,що власники даного маєтку поклали душу і великі зусилля щоб в кінцевому результаті відпочиваючі приїхали і сказали ВАУ.Писати можна дуже багато як все чудово,вишукано,незабутньо…але раджу замовляти ВІЛЛУ НОБЕЛЬ брати компанію і їхати чим швидше і побачити все на власні очі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   Власникам Бажаю розвитку,розвитку…. МИ НЕЗАБАРОМ БУДЕМО ЗНОВ.

   1. Дуже дякуємо за гарний відгук.В цьому сезоні все буде ще краще.Ми розширились.На днях оновимо сайт.Щиро запрошуємо до нас знову.

 3. Провели тут незабутніх 3 дні. Все дуже сподобалось, природа, номери, територія..
  Але найбільше сподобався прийом господарів. Щиро дякуємо за гостинність, ви просто супер!!!!! Радимо всім, хто ще сумнівається.

  МИ вже плануємо наступну поїздку )

 4. Відпочивали два роки тому ,а спогади про гарних господарів та проведений час досі. Дякуємо за гарно проведений час. Плануємо цього року відвідати ще раз.

 5. не первый раз отдыхаем на базе Нобель. место для души прежде всего. к сожалению для охоты довольно скудно. хочу выразить пожелания за подключение интернет и более профессионального выбора поваров, еда, как в советской столовке, все как-то без вкуса и пресно. Прекрасная банька, огромная благодарность Валерию, уникальный человек, спасибо за постоянное внимание и позитив, это лучше, чем было. В общем, дорогие друзья! Очень чисто, о тебе тут заботятся и создают хорошие условия, приедем еще, надеемся увидеть изменения, которыми нас вдохновлял Валерий. Спасибо, до новых встреч!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *